Jakaranda med skinnklädsel. Modell "Modus", Sören Willadsen Möbelfabrik, Danmark, 1960-tal. Repor, märken. Bordsskivan med fanerskador.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
5 500 SEK | 2020-02-04 18:00 |
5 000 SEK | 2020-02-04 17:01 |
4 800 SEK | 2020-02-04 17:48 |
3 600 SEK | 2020-02-03 08:39 |
3 400 SEK | 2020-02-01 22:22 |
1 500 SEK | 2020-01-22 18:24 |
1 500 SEK | 2020-01-26 18:17 |
800 SEK | 2020-01-22 12:45 |
300 SEK | Startpris |