23. LOCKURNA

Porslin med bl.a. körsbärsmåleri i kobolt, märkt i botten med dubbla ringar. Kina, 1900-talets början. Höjd 46 cm. Smärre slitage och tillverkningsdefekter, passande samtida träställ medföljer.

Varunr 199498

4 Februari 2020 18:08

Utrop 1500 SEK

2 800 SEK2020-02-04 18:02
2 600 SEK2020-02-04 18:05
1 300 SEK2020-02-03 09:16
800 SEK2020-01-31 08:53
800 SEK2020-02-03 01:21
600 SEK2020-01-28 09:35
500 SEK2020-01-23 21:07
300 SEK2020-01-22 15:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 4 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!