Jakaranda med skinnklädsel. Modell "Modus", Sören Willadsen Möbelfabrik, Danmark, 1960-tal. Repor, märken.
CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
6 000 SEK | 2020-02-04 18:00 |
5 500 SEK | 2020-02-04 17:49 |
5 000 SEK | 2020-02-04 17:01 |
4 400 SEK | 2020-02-04 08:25 |
3 400 SEK | 2020-02-01 22:23 |
1 500 SEK | 2020-01-22 18:25 |
1 200 SEK | 2020-01-22 11:18 |
800 SEK | 2020-01-22 12:46 |
300 SEK | Startpris |