Mahogny med skiva i rotfanér. Firma Svenskt Tenn, nr 1020. 1900-talets mitt. Höjd 72, diameter 145 cm. Skivan med märken och mindre hack, repor, märken, smärre fläckar. Omärkt.
24 000 SEK | 2020-02-18 17:58 |
22 000 SEK | 2020-02-04 19:07 |
16 000 SEK | 2020-02-07 08:54 |
700 SEK | 2020-02-06 19:55 |
300 SEK | Startpris |