1. JOSEF FRANK, MATBORD

Mahogny med skiva i rotfanér. Firma Svenskt Tenn, nr 1020. 1900-talets mitt. Höjd 72, diameter 145 cm. Skivan med märken och mindre hack, repor, märken, smärre fläckar. Omärkt.

Varunr 200024

18 Februari 2020 18:00

Klubbslag23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK 24 000 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 30000 SEK

24 000 SEK2020-02-18 17:58
22 000 SEK2020-02-04 19:07
16 000 SEK2020-02-07 08:54
700 SEK2020-02-06 19:55
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!