Björk. Karl Johan-stil, 1900-talets första hälft. Bordets höjd 74, diameter 110 cm. Tre iläggsskivor a 50 cm/st medföljer. Repor, märken. En stol med trasig sits.
1 300 SEK | 2020-02-13 10:31 |
1 200 SEK | 2020-02-18 18:00 |
800 SEK | 2020-02-18 16:27 |
400 SEK | 2020-02-14 19:28 |
300 SEK | 2020-02-05 16:21 |
300 SEK | Startpris |