20. SKÄNKSKÅP

Bemålat trä. Gustaviansk stil, delvis 1800-tal. Höjd 111,5, bredd 123 cm. Repor, märken.

Varunr 200043

18 Februari 2020 18:07

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 6 000 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 3000 SEK

6 000 SEK2020-02-18 18:05
5 500 SEK2020-02-17 20:39
5 000 SEK2020-02-15 16:58
3 200 SEK2020-02-14 11:27
1 600 SEK2020-02-10 17:50
800 SEK2020-02-07 23:34
350 SEK2020-02-05 17:29
300 SEK2020-02-05 16:23
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!