Bemålat trä. Gustaviansk stil, delvis 1800-tal. Höjd 111,5, bredd 123 cm. Repor, märken.
6 000 SEK | 2020-02-18 18:05 |
5 500 SEK | 2020-02-17 20:39 |
5 000 SEK | 2020-02-15 16:58 |
3 200 SEK | 2020-02-14 11:27 |
1 600 SEK | 2020-02-10 17:50 |
800 SEK | 2020-02-07 23:34 |
350 SEK | 2020-02-05 17:29 |
300 SEK | 2020-02-05 16:23 |
300 SEK | Startpris |