Teak med skinnklädd sits. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 38, bredd 57 cm. Repor, märken, fläckar.
26 000 SEK | 2020-02-18 18:03 |
24 000 SEK | 2020-02-18 17:29 |
22 000 SEK | 2020-02-18 15:58 |
13 000 SEK | 2020-02-17 23:36 |
9 500 SEK | 2020-02-15 22:20 |
5 500 SEK | 2020-02-15 02:52 |
1 900 SEK | 2020-02-13 17:30 |
1 700 SEK | 2020-02-13 10:02 |
1 100 SEK | 2020-02-05 08:09 |
800 SEK | 2020-02-05 08:25 |
300 SEK | Startpris |