Ek med tre infällda plattor i glaserat stengods. 1900-talets mitt. Höjd 54, skivans mått 130x51,5 cm. En platta delvis sprucken, repor, märken.
4 800 SEK | 2020-02-18 18:07 |
4 600 SEK | 2020-02-18 18:07 |
4 400 SEK | 2020-02-18 18:06 |
3 800 SEK | 2020-02-18 18:03 |
3 000 SEK | 2020-02-18 15:34 |
1 600 SEK | 2020-02-17 23:10 |
1 000 SEK | 2020-02-16 11:36 |
500 SEK | 2020-02-15 01:55 |
350 SEK | 2020-02-13 10:01 |
300 SEK | Startpris |