24. SENGUSTAVIANSKA STOLAR, ETT PAR

Bemålat trä. Lindomearbeten, 1800-talets början. Repor, märken.

Varunr 200047

18 Februari 2020 18:08

Klubbslag24 00 SEK25 00 SEK 1 900 SEK3 00 SEK4 00 SEK

Utrop 3000 SEK

1 900 SEK2020-02-18 18:06
1 800 SEK2020-02-14 11:40
1 700 SEK2020-02-14 11:04
700 SEK2020-02-07 23:35
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!