Bemålat trä. Leksandsmodell, 1800-tal. Repor, märken. Två av senare tillverkning, övriga omarbetade och kompletterade.
5 500 SEK | 2020-02-18 17:18 |
5 000 SEK | 2020-02-13 16:43 |
4 000 SEK | 2020-02-16 11:06 |
2 200 SEK | 2020-02-10 17:51 |
400 SEK | 2020-02-07 13:12 |
300 SEK | Startpris |