31. STIG LINDBERG, VAS

Fajans. Gustavsberg. 1940/50-tal. Höjd 27,5 cm. Invändig krackelering, kantlagning med retusch.

Varunr 200054

18 Februari 2020 18:10

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK 300 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK

Utrop 500 SEK

300 SEK2020-02-18 00:14
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!