Blandteknik på papper. Otydligt signerad, daterad 16/4-1912. Beduiner, kamel och dromedar. Dagmått 11,5x 16 cm. Fläckar, foxing. Ej examinerad ur ram.
500 SEK | 2020-02-14 21:43 |
450 SEK | 2020-02-13 21:49 |
400 SEK | 2020-02-13 16:01 |
350 SEK | 2020-02-12 11:30 |
300 SEK | 2020-02-08 11:41 |
300 SEK | Startpris |