48. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR

Blandteknik på papper. Otydligt signerad, daterad 16/4-1912. Beduiner, kamel och dromedar. Dagmått 11,5x 16 cm. Fläckar, foxing. Ej examinerad ur ram.

Varunr 200014

18 Februari 2020 18:16

Klubbslag12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK

Utrop 500 SEK

500 SEK2020-02-14 21:43
450 SEK2020-02-13 21:49
400 SEK2020-02-13 16:01
350 SEK2020-02-12 11:30
300 SEK2020-02-08 11:41
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!