Betsat trä. Senbarockstil, 1800-tal eller äldre. Renoverade och kompletterade, repor, märken.
6 500 SEK | 2020-02-18 13:47 |
6 500 SEK | 2020-02-18 17:51 |
5 500 SEK | 2020-02-18 17:23 |
800 SEK | 2020-02-10 12:56 |
700 SEK | 2020-02-09 03:36 |
300 SEK | 2020-02-05 14:17 |
300 SEK | Startpris |