5. KARMSTOLAR, 2 ST SNARLIKA

Betsat trä. Senbarockstil, 1800-tal eller äldre. Renoverade och kompletterade, repor, märken.

Varunr 200028

18 Februari 2020 18:02

Utrop 2000 SEK

6 500 SEK2020-02-18 13:47
6 500 SEK2020-02-18 17:51
5 500 SEK2020-02-18 17:23
800 SEK2020-02-10 12:56
700 SEK2020-02-09 03:36
300 SEK2020-02-05 14:17
300 SEK Startpris

Onlineauktion 18 Feb. 2020,

Slagavgift 30 SEK Ink.moms

Beställ transport här!