Betsat och lackat trä med dekor av figurer. Kina, 1900-talets mitt. Höjd 104, bredd 97 cm. Torrsprickor, repor, märken.
2 200 SEK | 2020-02-18 18:01 |
2 000 SEK | 2020-02-18 18:04 |
1 000 SEK | 2020-02-18 17:51 |
900 SEK | 2020-02-18 15:41 |
800 SEK | 2020-02-17 19:44 |
450 SEK | 2020-02-14 21:41 |
350 SEK | 2020-02-07 18:39 |
300 SEK | 2020-02-07 13:51 |
300 SEK | Startpris |