Bemålat med linoljefärg. Gustaviansk stil, 1900-tal. Brännmärkta Svensk Provins. Bordets höjd 75, skivans mått 150x110 cm. Två iläggsskivor varav en med sarg a 55 cm/st medföljer. Repor, märken.
10 000 SEK | 2020-02-18 17:53 |
9 500 SEK | 2020-02-18 17:56 |
4 400 SEK | 2020-02-17 17:52 |
3 400 SEK | 2020-02-15 19:50 |
2 600 SEK | 2020-02-14 21:40 |
1 200 SEK | 2020-02-08 23:28 |
1 200 SEK | 2020-02-11 22:08 |
600 SEK | 2020-02-11 01:09 |
350 SEK | 2020-02-06 19:40 |
300 SEK | 2020-02-05 17:29 |
300 SEK | Startpris |