Mahogny. Engelsk stil, 1900-talets andra hälft. Höjd 76, bredd 68 cm. Repor, märken.
1 200 SEK | 2020-02-13 17:02 |
1 100 SEK | 2020-02-13 10:45 |
1 000 SEK | 2020-02-08 18:17 |
700 SEK | 2020-02-07 19:24 |
500 SEK | 2020-02-07 19:27 |
350 SEK | 2020-02-06 19:42 |
300 SEK | 2020-02-05 17:32 |
300 SEK | Startpris |