Teak med textilklädda plymåer. Märkt France & Sön. 1960-tal. Bredd 157 cm. Repor, märken, smärre fläckar.
7 500 SEK | 2020-02-27 14:09 |
7 000 SEK | 2020-02-27 14:01 |
6 000 SEK | 2020-02-18 21:01 |
5 500 SEK | 2020-02-26 23:19 |
2 400 SEK | 2020-02-22 07:58 |
2 000 SEK | 2020-02-21 18:01 |
450 SEK | 2020-02-19 16:02 |
350 SEK | 2020-02-18 22:01 |
300 SEK | Startpris |