1. GRETE JALK, SOFFA OCH FÅTÖLJ

Teak med textilklädda plymåer. Märkt France & Sön. 1960-tal. Bredd 157 cm. Repor, märken, smärre fläckar.

Varunr 200585

3 Mars 2020 18:00

Klubbslag11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK 7 500 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK11 00 SEK12 00 SEK13 00 SEK

Utrop 8000-10000 SEK

7 500 SEK2020-02-27 14:09
7 000 SEK2020-02-27 14:01
6 000 SEK2020-02-18 21:01
5 500 SEK2020-02-26 23:19
2 400 SEK2020-02-22 07:58
2 000 SEK2020-02-21 18:01
450 SEK2020-02-19 16:02
350 SEK2020-02-18 22:01
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!