Teak. Modern design, 1950/60-tal. Höjd 110, bredd 75 cm. Repor, märken, fläckar.
1 600 SEK | 2020-03-03 17:48 |
1 500 SEK | 2020-03-03 17:33 |
1 400 SEK | 2020-03-03 07:42 |
1 200 SEK | 2020-02-26 08:23 |
600 SEK | 2020-02-19 22:17 |
450 SEK | 2020-02-22 08:02 |
350 SEK | 2020-02-18 22:15 |
300 SEK | 2020-02-18 21:59 |
300 SEK | Startpris |