2. ARNE JACOBSEN, KARMSTOLAR, ETT PAR

Lackerat böjträ på benställningar av förkromad metall. Fritz Hansen, "Måsen", 1970-tal. Repor, märken. Några tassar saknas.

Varunr 200586

3 Mars 2020 18:02

Klubbslag6 00 SEK7 00 SEK8 00 SEK9 00 SEK10 00 SEK 7 500 SEK26 00 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK

Utrop 3000 SEK

7 500 SEK2020-03-03 17:59
7 500 SEK2020-03-03 18:00
3 600 SEK2020-03-03 15:28
3 400 SEK2020-03-03 13:40
3 000 SEK2020-02-27 15:58
2 200 SEK2020-02-25 17:31
2 000 SEK2020-02-20 09:36
2 000 SEK2020-02-24 17:22
1 700 SEK2020-02-22 07:58
1 500 SEK2020-02-19 16:55
450 SEK2020-02-19 13:51
400 SEK2020-02-19 09:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!