Lackerat böjträ på benställningar av förkromad metall. Fritz Hansen, "Måsen", 1970-tal. Repor, märken. Några tassar saknas.
7 500 SEK | 2020-03-03 17:59 |
7 500 SEK | 2020-03-03 18:00 |
3 600 SEK | 2020-03-03 15:28 |
3 400 SEK | 2020-03-03 13:40 |
3 000 SEK | 2020-02-27 15:58 |
2 200 SEK | 2020-02-25 17:31 |
2 000 SEK | 2020-02-20 09:36 |
2 000 SEK | 2020-02-24 17:22 |
1 700 SEK | 2020-02-22 07:58 |
1 500 SEK | 2020-02-19 16:55 |
450 SEK | 2020-02-19 13:51 |
400 SEK | 2020-02-19 09:30 |
300 SEK | Startpris |