22. WIWEN NILSSON, HALSSMYCKE

Sterlingsilver med en trappslipad bergkristall ca 27x20 mm. Stämplad Wiwen Nilsson, Lund 1942. Wiwen Nilsson-etui medföljer. Länkens längd ca 77,5 cm. Obetydlig nagg.

Varunr 200576

3 Mars 2020 18:07

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 16 000 SEK27 00 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK

Utrop 15000 SEK
5% Droit de suite/Följerätt tillkommer för objektet om det överstiger 2625 SEK

16 000 SEK2020-03-03 10:16
15 000 SEK2020-03-02 22:48
12 000 SEK2020-02-18 21:01
9 500 SEK2020-02-22 02:00
6 500 SEK2020-02-19 08:09
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!