Sterlingsilver med en trappslipad bergkristall ca 27x20 mm. Stämplad Wiwen Nilsson, Lund 1942. Wiwen Nilsson-etui medföljer. Länkens längd ca 77,5 cm. Obetydlig nagg.
16 000 SEK | 2020-03-03 10:16 |
15 000 SEK | 2020-03-02 22:48 |
12 000 SEK | 2020-02-18 21:01 |
9 500 SEK | 2020-02-22 02:00 |
6 500 SEK | 2020-02-19 08:09 |
300 SEK | Startpris |