4. ARNE JACOBSEN, STOLAR, ETT PAR

Bok på beställningar av förkromad metall. "Grand Prix", Fritz Hansen, 1960-tal. Fanerskador, bristningar i rygg, repor, märken.

Varunr 200588

3 Mars 2020 18:01

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK 1 200 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 2000 SEK

1 200 SEK2020-03-03 17:59
1 100 SEK2020-02-27 19:25
900 SEK2020-02-28 16:12
500 SEK2020-02-24 16:25
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!