Porslin med bland annat figurer vid bro i landskap utfört i kobolt. Kina, 1600-tal. Diameter 14,5 cm. Naggar och slitage.
900 SEK | 2020-03-03 13:18 |
800 SEK | 2020-03-03 18:10 |
600 SEK | 2020-02-29 10:15 |
350 SEK | 2020-02-29 05:35 |
300 SEK | 2020-02-27 22:01 |
300 SEK | Startpris |