Porslin med tidstypisk kompani-dekor i kobolt. Kina, 170-talets andra hälft. Längd 33 cm. Tillverkningsdefekter och obetydliga skador.
500 SEK | 2020-03-03 17:54 |
450 SEK | 2020-03-01 16:22 |
400 SEK | 2020-02-29 10:16 |
350 SEK | 2020-02-27 22:03 |
300 SEK | Startpris |