51. KANNA MED LOCK

Porslin med koboltdekor. Kina, 1900-talets första hälft. Höjd 13 cm. Obetydliga tillverkningsdefekter, slitage och naggar.

Varunr 200620

3 Mars 2020 18:17

Klubbslag25 00 SEK26 00 SEK27 00 SEK 1 000 SEK24 00 SEK25 00 SEK26 00 SEK

Utrop 500 SEK

1 000 SEK2020-03-03 17:39
900 SEK2020-03-03 16:59
500 SEK2020-03-01 22:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 3 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!