Lackerat böjträ på benställningar av förkromad metall. "Sjuan", Fritz Hansen, 1960-tal. Repor, märken, smärre avslag.
2 400 SEK | 2020-03-03 17:57 |
2 200 SEK | 2020-03-03 17:53 |
1 300 SEK | 2020-03-03 16:33 |
1 200 SEK | 2020-03-02 10:42 |
1 100 SEK | 2020-03-01 12:36 |
900 SEK | 2020-02-28 16:11 |
800 SEK | 2020-02-26 22:10 |
450 SEK | 2020-02-22 08:01 |
350 SEK | 2020-02-19 13:57 |
300 SEK | 2020-02-19 09:29 |
300 SEK | Startpris |