Klädsel i brunt skinn och canvas på stomme av förkromad metall. "Jetson". Dux, etikettmärkta. Bruksslitage, repor, märken, armstöd med något kraftigare slitage.
16 000 SEK | 2020-03-31 17:59 |
15 000 SEK | 2020-03-30 20:27 |
14 000 SEK | 2020-03-31 09:01 |
10 000 SEK | 2020-03-26 12:04 |
9 000 SEK | 2020-03-26 11:17 |
6 000 SEK | 2020-03-19 20:56 |
5 500 SEK | 2020-03-17 17:14 |
5 000 SEK | 2020-03-18 20:13 |
4 200 SEK | 2020-03-18 00:25 |
350 SEK | 2020-03-17 23:36 |
300 SEK | Startpris |