1. BRUNO MATHSSON, FÅTÖLJER, ETT PAR

Klädsel i brunt skinn och canvas på stomme av förkromad metall. "Jetson". Dux, etikettmärkta. Bruksslitage, repor, märken, armstöd med något kraftigare slitage.

Varunr 201734

31 Mars 2020 18:01

Klubbslag18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK 16 000 SEK28 00 SEK29 00 SEK30 00 SEK31 00 SEK

Utrop 8000 SEK

16 000 SEK2020-03-31 17:59
15 000 SEK2020-03-30 20:27
14 000 SEK2020-03-31 09:01
10 000 SEK2020-03-26 12:04
9 000 SEK2020-03-26 11:17
6 000 SEK2020-03-19 20:56
5 500 SEK2020-03-17 17:14
5 000 SEK2020-03-18 20:13
4 200 SEK2020-03-18 00:25
350 SEK2020-03-17 23:36
300 SEK Startpris

Onlineauktion 31 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!