Mahogny. Sengustaviansk stil, tidigt 1900-tal. Höjd 76,5, bredd 109,5 cm. Skrivskivan med släpp. Repor, märken.
2 000 SEK | 2020-03-31 17:59 |
1 900 SEK | 2020-03-31 10:16 |
900 SEK | 2020-03-31 17:45 |
700 SEK | 2020-03-31 17:26 |
500 SEK | 2020-03-29 20:27 |
300 SEK | Startpris |