Klädsel i vinrött skinn och canvas på stomme av förkromad metall. "Jetson". Dux, etikettmärkta. Slitage, läder krackelerat, repor, märken.
9 500 SEK | 2020-03-31 18:02 |
9 000 SEK | 2020-03-31 18:02 |
8 500 SEK | 2020-03-31 18:01 |
7 000 SEK | 2020-03-31 17:55 |
4 000 SEK | 2020-03-17 17:14 |
3 000 SEK | 2020-03-18 15:48 |
2 600 SEK | 2020-03-18 00:25 |
300 SEK | Startpris |