15. EDSBYN STOLAR, TRE ST

Lackerat respektive betsat trä. 1900-talets andra hälft. Repor, märken. En något rickig.

Varunr 201748

31 Mars 2020 18:05

Utrop 1000 SEK

300 SEK2020-03-17 10:06
300 SEK Startpris

Onlineauktion 31 Mars 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!