Lackat resp. oljat trä. Märkta. 1900-talets andra hälft. Längd ca 150 cm. Dynor medföljer. Repor, märken, fläckar.
4 200 SEK | 2020-03-31 18:07 |
4 000 SEK | 2020-03-31 18:06 |
2 400 SEK | 2020-03-21 14:59 |
2 200 SEK | 2020-03-17 17:14 |
1 000 SEK | 2020-03-19 08:02 |
600 SEK | 2020-03-18 13:43 |
300 SEK | Startpris |