Skuret och bemålat trä, bordet med stenskiva. Louis XVI-stil, omkring år 1900. Bordets
höjd 77, diameter 77 cm. Slitage, repor, märken, skivan spräckt och limmad.
2 000 SEK | 2020-03-31 18:04 |
1 900 SEK | 2020-03-31 10:22 |
300 SEK | 2020-03-29 23:00 |
300 SEK | Startpris |