Med eksocklar. Samtida tillverkning. Höjd Två st 101 cm, en 120,5 cm, bredd 50x50 cm. Naggar, repor.
2 800 SEK | 2020-03-31 17:58 |
2 600 SEK | 2020-03-31 17:55 |
1 400 SEK | 2020-03-24 21:11 |
1 100 SEK | 2020-03-24 15:55 |
900 SEK | 2020-03-19 14:31 |
300 SEK | Startpris |