10. MATBORD PÅ CENTRUMFOT

Mahogny. Senempire, 1800-talets mitt. Höjd 70, diameter 134 cm. Repor, märken, torrsprickor, smärre fanersklador.

Varunr 202341

14 April 2020 18:03

Utrop 3000 SEK

1 300 SEK2020-03-31 21:36
1 200 SEK2020-04-14 17:58
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!