2. POUL CADOVIUS, HYLLSYSTEM

Jakaranda. 1960-tal, Danmark. Bestående av 8 väggpaneler, 4 hurtsar samt 19 hyllor med konsoller. Högsta panelens mått 239 cm. Delvis solblekta delar, skador, repor, märken. Två paneler med upptagna hål. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.

Varunr 200914

14 April 2020 18:01

Klubbslag4 00 SEK5 00 SEK 8 000 SEK4 00 SEK5 00 SEK6 00 SEK

Utrop 5000 SEK

8 000 SEK2020-04-06 21:23
7 500 SEK2020-04-06 20:15
1 600 SEK2020-04-01 13:55
1 200 SEK2020-04-01 21:15
1 000 SEK2020-04-01 11:00
350 SEK2020-04-01 09:44
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!