Björk, valnöt och mahogny. 1930/40-tal. Höjd 151, bredd 86 cm. Repor, märken, invändiga värmemärken efter glödlampor. Senare monterad belysning.
3 000 SEK | 2020-04-12 18:47 |
2 800 SEK | 2020-03-31 21:36 |
2 600 SEK | 2020-04-07 22:07 |
1 100 SEK | 2020-04-05 14:20 |
700 SEK | 2020-04-01 18:02 |
300 SEK | Startpris |