5. VITRINSKÅP, ETT PAR

Björk, valnöt och mahogny. 1930/40-tal. Höjd 151, bredd 86 cm. Repor, märken, invändiga värmemärken efter glödlampor. Senare monterad belysning.

Varunr 202336

14 April 2020 18:02

Klubbslag9 00 SEK10 00 SEK 3 000 SEK15 00 SEK16 00 SEK17 00 SEK18 00 SEK19 00 SEK

Utrop 5000-6000 SEK

3 000 SEK2020-04-12 18:47
2 800 SEK2020-03-31 21:36
2 600 SEK2020-04-07 22:07
1 100 SEK2020-04-05 14:20
700 SEK2020-04-01 18:02
300 SEK Startpris

Onlineauktion 14 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!