Teak. Modern design, 1960-tal. Höjd 84,5, längd 183 cm. Repor, märken, solblekt.
2 600 SEK | 2020-04-28 17:56 |
2 400 SEK | 2020-04-28 17:59 |
2 000 SEK | 2020-04-28 17:58 |
1 500 SEK | 2020-04-14 18:10 |
1 500 SEK | 2020-04-22 14:56 |
1 300 SEK | 2020-04-16 12:12 |
900 SEK | 2020-04-16 01:29 |
300 SEK | Startpris |