20. KARMSTOLAR, ETT PAR

Bemålat trä. Senempire, 1800-talets andra hälft. Omarbetade, lagade, repor, märken, senare bemålning.

Varunr 202813

28 April 2020 18:07

Klubbslag20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK 300 SEK18 00 SEK19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK

Utrop 800 SEK

300 SEK2020-04-28 16:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!