Bemålat trä med rottingklädsel, bordet med stenskiva. Louis XVI-stil, 1900-talets första hälft. Repor, märken.
3 400 SEK | 2020-04-28 18:11 |
3 200 SEK | 2020-04-28 18:10 |
1 200 SEK | 2020-04-28 18:06 |
600 SEK | 2020-04-28 00:11 |
450 SEK | 2020-04-27 22:19 |
350 SEK | 2020-04-23 22:05 |
300 SEK | Startpris |