23. ARMLÄNSTOLAR, ETT PAR

Skuret och bemålat trä. Gustaviansk stil, 1800-talets senare del. Repor, märken, slitage.

Varunr 202816

28 April 2020 18:08

Klubbslag1 00 SEK2 00 SEK3 00 SEK 300 SEK2 00 SEK3 00 SEK

Utrop 1500 SEK

300 SEK2020-04-15 20:30
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!