33. GOEBEL, FIGURINER, TRE ST

Keramik. Barn. Höjd 13,5-20 cm. Den mindre limmad i halsen, en av de större med obetydligt nagg. Krackeleringar.

Varunr 202831

28 April 2020 18:11

Klubbslag19 00 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK 1 100 SEK20 00 SEK21 00 SEK22 00 SEK23 00 SEK24 00 SEK25 00 SEK

Utrop 1500 SEK

1 100 SEK2020-04-28 16:36
1 000 SEK2020-04-19 20:08
700 SEK2020-04-24 18:10
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!