5. SERVERINGSVAGN

Betsad bok. 1900-talets andra hälft. Höjd 73, längd 87 cm. Repor, märken.

Varunr 202798

28 April 2020 18:02

Klubbslag21 00 SEK22 00 SEK 700 SEK12 00 SEK13 00 SEK14 00 SEK

Utrop 500 SEK

700 SEK2020-04-28 17:57
600 SEK2020-04-28 01:32
500 SEK2020-04-26 20:13
400 SEK2020-04-21 12:39
300 SEK Startpris

Onlineauktion 28 April 2020,

Slagavgift 50 SEK Ink.moms

Beställ transport här!