Bord i jakaranda, stolar i betsat trä. Modern design, 1960/70-tal.. Bordets höjd 72, diameter 110 cm. Två iläggsskivor a 49 cm/st medföljer. CITES-intyg för handel inom EU medföljer bordet. Repor, märken.
5 500 SEK | 2020-05-12 18:11 |
5 000 SEK | 2020-05-12 18:07 |
4 600 SEK | 2020-05-12 17:08 |
2 800 SEK | 2020-05-12 18:05 |
2 000 SEK | 2020-05-12 17:20 |
1 300 SEK | 2020-05-12 16:18 |
1 100 SEK | 2020-05-07 20:42 |
1 000 SEK | 2020-05-01 14:25 |
350 SEK | 2020-05-01 19:11 |
300 SEK | Startpris |