Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. Med utdragsskivor. Höjd 55, skivans mått 147x60 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
1 300 SEK | 2020-05-12 18:07 |
1 200 SEK | 2020-05-10 18:45 |
1 000 SEK | 2020-05-11 10:09 |
350 SEK | 2020-05-07 23:26 |
300 SEK | Startpris |