Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. Höjd 174, bredd 176 cm. Repor, märken. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 000 SEK | 2020-05-12 16:18 |
1 900 SEK | 2020-04-28 19:51 |
1 100 SEK | 2020-05-12 14:52 |
700 SEK | 2020-05-04 00:27 |
350 SEK | 2020-05-01 19:10 |
300 SEK | Startpris |