Jakaranda. Modern design, 1960/70-tal. Bordets höjd 72, diameter 110 cm. Två iläggsskivor med sarg a 50 cm/st medföljer. Repor, märken, något solblekt, dynor med fläckar. CITES-intyg för handel inom EU medföljer.
2 400 SEK | 2020-05-12 17:11 |
2 200 SEK | 2020-05-12 18:04 |
1 700 SEK | 2020-05-12 17:23 |
1 500 SEK | 2020-05-12 16:20 |
1 400 SEK | 2020-05-12 15:13 |
1 100 SEK | 2020-05-12 08:24 |
1 000 SEK | 2020-05-01 14:24 |
350 SEK | 2020-05-01 19:11 |
300 SEK | Startpris |