Teak. Säffle Möbelfabrik, brännmärkt undertill. 1960-tal. Höjd 71, skivans mått 160x80 cm. Repor, märken.
19 000 SEK | 2020-05-26 18:05 |
18 000 SEK | 2020-05-26 18:04 |
14 000 SEK | 2020-05-26 09:16 |
6 500 SEK | 2020-05-25 13:04 |
4 200 SEK | 2020-05-23 19:50 |
2 800 SEK | 2020-05-17 15:20 |
1 100 SEK | 2020-05-16 21:52 |
1 000 SEK | 2020-05-13 13:12 |
1 000 SEK | 2020-05-16 17:18 |
350 SEK | 2020-05-13 10:12 |
300 SEK | 2020-05-13 08:46 |
300 SEK | Startpris |