Bok med klädsel i ormskinnsmönstrad textil samt canvas. "Pernilla". Brännmärkta Bruno Mathsson by Dux. En med reva i canvasen, bruksslitage, repor, märken, torrsprickor.
8 500 SEK | 2020-05-26 08:55 |
8 000 SEK | 2020-05-26 18:04 |
4 200 SEK | 2020-05-21 23:10 |
4 000 SEK | 2020-05-19 20:29 |
300 SEK | Startpris |