Rotfanér. Plakettmärkt. Frankrike, 1900-talets andra hälft. Höjd 51, skivans mått 80x55 cm. Repor, märken, fanerbortfall.
900 SEK | 2020-05-25 21:12 |
800 SEK | 2020-05-26 14:13 |
600 SEK | 2020-05-25 20:52 |
350 SEK | 2020-05-21 21:22 |
300 SEK | 2020-05-17 08:42 |
300 SEK | Startpris |